wtorek, 20 maja 2014

LONDON AGAINTak się złożyło, że znów zawitaliśmy w Londynie :) Chyba nie przestanę się powtarzać, że nasza praca jest najlepsza na świecie! Przy okazji tego wyjazdu poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi przyszło nam współpracować, bawiliśmy się z nimi do późnej nocy i jeszcze mieliśmy okazję pobyć trochę w Londynie. Tym razem zachwyciła nas okolica Brick Lane, zresztą sami zobaczcie.

18 komentarzy:

 1. kiedy post z Berlina? na ig widziałam kilka pięknych zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Shoreditch, (niemalże) najlepsze :) trochę zbyt tłoczne :P nie byłam jeszcze w NY więc na razie Londyn jest dla mnie najlepszym miastem do życia <3. Piękne zdjęcia , pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadza sie, troche tam tlocznie, ale mimo wszystko fajnie :)

   Usuń
 3. Aaa, fantastyczny wpis. Londyn ciągle zaskakuje, a knajpy mają naprawdę świetny klimat. Odnoszę wrażenie, że pasujecie wszędzie... Obywatele Świata! (:

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam was za te zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia - cudownie się na nie patrzy i ......marzy o takim zwiedzaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę Wam tych eskapad;) Londyn działa na mnie zawsze magnetycznie, jest tam tyle perełek:) Widać to również na Waszych fotkach:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam okolice Brick Lane. Te cudowne malunki na murach i kawiarnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam Brick Lane. Jak mieszkaliśmy w Londynie, jeździliśmy tam na market. Cuda, wianki i groch z kapustą. Dosłownie. Świetne kadry. Dzięki za piękne wspomnienie! :*

  OdpowiedzUsuń
 9. jeśli mogę zapytać, czym się zajmujecie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje miejsca - zatęskniłam teraz bardzo. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam z Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak zawsze świetne fotografie. Nie byłam nigdy w Londynie ale wydaje mi się, że doskonale oddajecie jego klimat. Można się zatracić…

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawe miejsce. Brick Lane znalam do tej pory tylko z filmu o tym samym tytule, jednak temat wesela jest w nim przedstawiony w calkiem innym swietle. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Macie fantastyczną pracę:) i ciągle Was podziwiam za talent.

  OdpowiedzUsuń